Ankara Sigortalı Nakliyat

Evinizi veya işletmenizi taşımanız gereken durumlarda sizlere hizmet sunabileceğini iddia edecek çok fazla firma olacaktır. Her firmanın hizmet açısından benzerlik gösteren yönleri olabilir fakat, bazı detaylar vardır ki önleminizi almadığınız takdirde ciddi mağduriyetler yaşamanız söz konusu olabilir. Dikkat etmeniz gereken bu detaylardan en önemlisi ise Ankara sigortalı nakliyat hizmeti sunulup sunulmadığıdır.

Sigorta hizmetinin muhtevasında ise; tercih edeceğiniz firmanın taşınma sürecinizi başlatmadan önce, size sunduğu ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın maddi değerinin ne kadar olduğunu tespit etmesi ve bu değere orantılı olarak, eşyalarınızda meydana gelebilecek hasar ve deformasyonlara karşı size teminat vermesi bulunmaktadır.

Yani daha açık ifade etmek gerekirse; gerek eviniz gerekse ofis veya işletmenizin taşınması gerektiği durumlarda, eşyaları taşıyan personelin dikkatsizliğinden veya eşyaların yüklenip yola çıkılmasından sonra kontrol dışında meydana gelebilecek olan kaza veya aksilikler nedeniyle oluşabilecek maddi zararların, Ankara taşımacılık hizmeti sunan firma tarafından karşılanacağı yönünde bir teminat almanız, sigortalı nakliye hizmeti olarak ifade edilmektedir.

Ankara Sigortalı Nakliye Hizmetlerinde Önemli Olan Nedir?

Hemen her firma size sunacağı hizmetlerde, eşyalarınıza sigorta yapılacağını beyan eder. Fakat gerçekten profesyonel olan firmalar, bunu sadece beyan etmez, aynı zamanda da resmiyete kavuşturur.

Size Ankara sigortalı bir hizmet sunacağını beyan eden profesyonel bir firma, sunacağı hizmeti iki taraf arasındaki ticaretin detaylarını belirten bir sözleşme düzenleyerek, sunacağını iddia ettiği hizmeti resmiyete sokar. Bu sözleşme içerisinde sigorta ile ilgili hususlara da yer verilerek, eşyalarınızın değerinin ne kadar olduğu da ayrıca belirtilir. Hazırlanan sözleşme her iki tarafın imzası ile resmiyet kazanır ve müşteriye de bir adet suret tahsis edilir.

Bu tür resmiyet kazandırılmayan sigorta hizmetlerine pek itibar etmenizi önermeyiz. Can Evden Eve Nakliyat olarak, yıllardır müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizde ve müşteriler ile anlaşarak sağladığımız bütün faaliyetlerde, gerek sözleşme ve gerekse sigorta hususlarına resmiyet kazandırmadan işe başlamadığımızı belirtmek isteriz.

Ankara Şehir içi veya Ankara şehirler arası, ev veya işletmenizi taşımaya ihtiyaç duyduğunuzda bizim ile irtibata geçebilir, paketleme, parça eşya taşımacılığı, depolama gibi ayrıcalıklı hizmetlerimiz hakkında da merak ettiğiniz tüm konularda bizden bilgi alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları BİZDEN HİZMET ALAN MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI
Hiç yorum yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Keşan Evden Eve Nakliyat Hendek Evden Eve Nakliyat Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat Hatay Evden Eve Nakliyat Karasu Evden Eve Nakliyat Erzincan Evden Eve Nakliyat Sapanca Evden Eve Nakliyat Kaynarca Evden Eve Nakliyat Kaynaşlı Evden Eve Nakliyat Serdivan Evden Eve Nakliyat Uzunköprü Evden Eve Nakliyat Derince Evden Eve Nakliyat Akyazı Evden Eve Nakliyat Ankara Eşya Depolama Ankara Evden Eve Nakliyat Ankara Pamukova Nakliyat Kirklareli Evden Eve Nakliyat Darıca Evden Eve Nakliyat Kartepe Evden Eve Nakliyat Körfez Evden Eve Nakliyat Silivri Evden Eve Nakliyat Babaeski Evden Eve Nakliyat Ankara Asansör Kiralama Ankara Asansörlü Nakliyat Can Nakliyat Ankara Erzurum Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyeciler Sitesi Evden Eve Nakliyat En İyi Evden Eve Nakliyat Karapürçek Nakliyat Ankara Nakliyat Esenyurt Evden Eve Nakliyat