Hakkımızda

Can Evden Eve Nakliyat olarak 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ankara, Pursaklar ve Etimesgut bölgeleri başta olmak üzere çevre illere, bölgelere hatta Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize sunmakta olduğumuz hizmetlerin neler olduğunu, alt başlıklar halinde kısa kısa bilgiler halinde bilginize sunalım.

Evden Eve Nakliyat

İster şehir içi ister şehirler arası taşımacılık ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor ve size özel çözümlerimiz ile memnuniyetinizi hedefliyoruz. Evden eve nakliye hizmetlerimizde profesyonel paketlemeden, demontaj ve montaja kadar bir çok ayrıcalığı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Paketleme ve Ambalajlama

Yıllardır nakliye hizmeti veren bir firma olmakla yetinmiyor, çalışacağımız ekip arkadaşlarımızı da her zaman profesyonel kadrolardan oluşturuyoruz. Eşyalarınızı, taşıma faaliyeti öncesinde özenle ve dikkatle paketliyor, zara görme ihtimalini ortadan kaldırıyoruz.

Asansörlü Nakliyat

Taşımak istediğiniz eşyalarınızın kaçıncı katta olduğunun artık hiçbir önemi yok. 15 kat hatta gerektiğinde 25 kata kadar yükselebilen yeni nesil asansörlü hizmetlerimiz ile, hem daha güvenli hem de çok daha pratik bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Ofis Taşımacılığı

Mevcut işletmenizi taşımak istediğinizde de tercih edebileceğiniz en doğru firmalardan biri yine Can Evden Eve Nakliyat oluyor. Ofis veya işyeri mobilyalarınızın demontajını yapıp özenle paketliyoruz. Taşındığınız adreste eşyalarınızın tekrar montajını yapıyor ve dilediğiniz şekilde yerleştirilmesini sağlıyoruz.

Şehir İçi – Şehirler Arası Nakliyat

Ankara merkez, Pursaklar ve Etimesgut başta olmak üzere komşu illere ve diğer tüm bölgelere, hem şehir içi hem de şehirler arası nakliye hizmetleri sunuyoruz.

Parça Eşya Taşımacılığı ve Depolama Faaliyetlerimiz

Evinizi veya işletmenizi tamamen taşımak istemediğiniz durumlarda, sadece istediğiniz eşyalarınızı taşıyoruz. Tabi bunu yaparken de yine eşyalarınızı profesyonel şekilde paketliyor, aracımıza itina ile yüklüyor ve teslim edileceği adreste dilediğiniz gibi yerleştirilmesini sağlıyoruz.

Ayrıca farklı bir alanda muhafaza etmek istediğiniz eşyalarınız için de depo hizmetleri sunuyoruz. Tıpkı nakliye işleminde olduğu gibi eşyalarınızı adresinizden paketleyerek alıyor ve depomuzda size özel olarak tahsis ettiğimiz bölmede muhafaza ediyoruz.

Sigortalı Nakliyat

Taşımacılık hizmetimiz sırasında eşyalarınızın her hangi bir hasar görmesi durumuna, tüm sorumluluğu üstleniyor ve ilgili eşyalarınızın maddi değeri oranında gerekli tazminatı sağlıyoruz.

Yani özetle; Can Evden Eve Nakliyat olarak, müşterimizin tüm beklentilerini, üst düzey memnuniyeti hedefleyerek karşılıyoruz.

Keşan Evden Eve Nakliyat Hendek Evden Eve Nakliyat Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat Hatay Evden Eve Nakliyat Karasu Evden Eve Nakliyat Erzincan Evden Eve Nakliyat Sapanca Evden Eve Nakliyat Kaynarca Evden Eve Nakliyat Kaynaşlı Evden Eve Nakliyat Serdivan Evden Eve Nakliyat Uzunköprü Evden Eve Nakliyat Derince Evden Eve Nakliyat Akyazı Evden Eve Nakliyat Ankara Eşya Depolama Ankara Evden Eve Nakliyat Ankara Pamukova Nakliyat Kirklareli Evden Eve Nakliyat Darıca Evden Eve Nakliyat Kartepe Evden Eve Nakliyat Körfez Evden Eve Nakliyat Silivri Evden Eve Nakliyat Babaeski Evden Eve Nakliyat Ankara Asansör Kiralama Ankara Asansörlü Nakliyat Can Nakliyat Ankara Erzurum Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyeciler Sitesi Evden Eve Nakliyat En İyi Evden Eve Nakliyat Karapürçek Nakliyat Ankara Nakliyat Esenyurt Evden Eve Nakliyat