Bilkent Nakliyat

Bilkent Nakliyat

Can Evden Eve Nakliyat olarak Ankara’nın tamamında açmakta olduğumuz şubelerimiz sayesinde hem Ankara merkezinde, hem ilçelerinde, hem de çevre iller ve bölgelerde siz değerli müşterilerimizin her türlü taşımacılık ihtiyacını etkili çözümlerimiz ile karşılamaktayız. Son zamanlarda Bilkent nakliyat faaliyetleri için de şubelerimizin faaliyet aktivitelerini arttırmış bulunmaktayız. 5 yıllık deneyimi ve birikimimiz, uzman ekiplerden oluşan kadromuz ile birlikte, gerek Bilkent bölgesine, gerekse Ankara’nın her noktasına tüm olanaklarımızı sunmakta ve her türlü taşımacılık ihtiyacına cevap vermekteyiz.

bilkent-nakliyat

bilkent-nakliyat

Sağladığımız Hizmetler

Can Evden Eve Nakliyat olarak şehir içi ve şehirler arası alanlarda ev, ofis, mağaza, kurumsal işletme gibi hemen her türlü taşımacılık ihtiyaçlarınızı yeni nesil araç filomuz ve son teknoloji asansörlü sistemlerimiz ile hızlı ve güvenli bir şekilde çözümler getiriyoruz. Taşımacılık faaliyetlerimizin tümünde müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmetimizi ulaştırıyoruz. Uzman personelimiz eşyalarınızın ortalama maddi değerini, hacmini, bulunduğunuz konumu, yapı çevresinde konum alınmaya müsait noktaları ve size sunulması gereken en uygun araç ve hizmeti tespit ediyor. Ekspertiz sürecini düzenlediğimiz hizmet sözleşmesi ile sonlandırıyoruz. Hizmet sözleşmemizde siz değerli müşterilerimizin haklarını en iyi şekilde korumaya gayret ediyoruz. Ayrıca eşyalarınızın taşınma sürecinde hasar görmesi ihtimaline karşı da ekstra güvenlik olarak sigorta hizmetinde bulunuyor ve bu hizmeti de sözleşme ile resmiyete bağlıyoruz. Sözleşme ve sigorta hizmetinden sonra söz verdiğimiz gün ve saatte uzman ekibimiz ile kapınız hazır oluyoruz. Personelimiz taşınma sürecine, tüm eşyalarınızı profesyonel şekilde paketleyerek başlıyor. Sökümü yapılması gereken mobilya veya eşyalarınızın sökümünü yapıyor, asansörlü sistemimiz yardımı ile tüm eşyalarınızı hızlı ve de güvenli bir şekilde aracımıza indiriyor. Tüm eşyalarınızı sizin hizmetinize tahsis ettiğimiz aracımıza düzenli bir şekilde ve aralarında boşluk kalmayacak şekilde yerleştiriyor. Eşyalarınız yeni adresinize ulaşmak üzere yola çıkıyor. Yeni adresinize ulaştırdığımız eşyalarınızı yine aynı uzman ekiplerimiz ile aracımızdan indirip mekanınıza çıkarıyoruz. Tüm eşyalarınızın paketlerini dikkatle açıyor, dilediğiniz eşyanızı dilediğiniz şekilde yerleştiriyor ve kurulması gereken eşyalarınızın kurulumu yapıp mekanınızı kullanıma hazır olarak teslim ediyoruz. Taşınma sürecini pratik, güvenli ve stressiz bir şekilde çözmek istiyorsanız hemen bizi arayın. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizle ilk adımı atalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Keşan Evden Eve Nakliyat Hendek Evden Eve Nakliyat Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat Hatay Evden Eve Nakliyat Karasu Evden Eve Nakliyat Erzincan Evden Eve Nakliyat Sapanca Evden Eve Nakliyat Kaynarca Evden Eve Nakliyat Kaynaşlı Evden Eve Nakliyat Serdivan Evden Eve Nakliyat Uzunköprü Evden Eve Nakliyat Derince Evden Eve Nakliyat Akyazı Evden Eve Nakliyat Ankara Eşya Depolama Ankara Evden Eve Nakliyat Ankara Pamukova Nakliyat Kirklareli Evden Eve Nakliyat Darıca Evden Eve Nakliyat Kartepe Evden Eve Nakliyat Körfez Evden Eve Nakliyat Silivri Evden Eve Nakliyat Babaeski Evden Eve Nakliyat Ankara Asansör Kiralama Ankara Asansörlü Nakliyat Can Nakliyat Ankara Erzurum Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyeciler Sitesi Evden Eve Nakliyat En İyi Evden Eve Nakliyat Karapürçek Nakliyat Ankara Nakliyat Esenyurt Evden Eve Nakliyat