Can Nakliyat Elvankent Şube Açtı

Can Nakliyat Elvankent Şube Açtı

Ankara’nın dört bir tarafında tam donanımlı olarak faaliyet yürütmekte olan firmamız, faaliyet alanlarını her geçen gün daha da arttırıyor. Yakın zamanda Elvankent nakliyat şubesini de açan Can Nakliyat firmamız taşımacılık konusunda her konudaki ihtiyaçlarınıza çözümler üretmeye devam ediyor.

Sadece evden eve veya iş yeri taşımacılığı yaptığımızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz diyebiliriz. Çünkü hizmetlerimiz arasında parsiyel taşımacılık ve depolama gibi aklınıza gelemeyecek pek çok alanda da varlığını sürdürüyor.

can-nakliyat-elvankent-sube-acti

can-nakliyat-elvankent-sube-acti

Parsiyel Taşımacılık
Parça eşya taşımacılığı olarak da ifade edilebilen parsiyel taşımacılık aslında farklı kişilere ait farklı güzergahlarda bulunan bir veya birkaç eşyanın aynı araç ile toplanarak götürülmesi gereken yere ulaştırılması faaliyeti diyebiliriz. Bir nevi kargo hizmeti gibi görünen bu hizmetimiz aslında kargo firmalarından çok daha uygun ve çok daha güvenlidir.

Çünkü bu hizmetimizi sunarken de nakliyesini istediğiniz eşyanızı veya eşyalarınızı bizzat bizler paketliyor ve yine teslim ettiğimiz adreste bizzat bizler paketinden çıkarıyoruz. Taşıdığımız eşyayı bizzat biz paketlediğimiz için de ne taşıdığımızı gayet iyi biliyoruz. Aynı zamanda bizim sunduğumuz hiçbir hizmette fırlatarak ya da elden ele atarak yapılan ne bir yükleme ne de bir indirme işlemi olmamıştır, olamaz da.

Depolama
İster mevcut deponuzu taşıyarak bizim depolarımızdan size uygun olan bir depoyu kulanın ister kullanmadığını veya bir süreliğine herhangi bir yere götürmek istemediğiniz eşyalarınızı pahalı kiralar ödeyerek tutamayacağınız yerlerde barındırmak yerine bizim depolarımızda muhafaza edin ve çok uygun fiyatlardan istediğiniz süre boyunca faydalanın.

Depolama hizmetlerimizde ister deponuzu bize taşıyın ister ev veya iş yeri eşyalarınızı bir müddet bizim depolarımızda muhafaza edin hiç fark etmeksizin sizlere önceki ve sonraki süreç için aynı hizmeti sunmaktayız. Yani eşyalarınızı eski adresinizden profesyonel bir şekilde paketleyerek bizzat biz almakta ve yine bizzat biz sizin için tahsis ettiğimiz özel depo alanına itina ile yerleştirmekteyiz. Eşyalarınızın depomuzda ne kadar süre kalacağı ise tamamen sizin inisiyatifinize bağlı olur. Biz size kesinlikle şu tarihte çıkın, ne zamana çıkacaksınız gibi baskılar uygulayarak stres yaptırmayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Keşan Evden Eve Nakliyat Hendek Evden Eve Nakliyat Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat Hatay Evden Eve Nakliyat Karasu Evden Eve Nakliyat Erzincan Evden Eve Nakliyat Sapanca Evden Eve Nakliyat Kaynarca Evden Eve Nakliyat Kaynaşlı Evden Eve Nakliyat Serdivan Evden Eve Nakliyat Uzunköprü Evden Eve Nakliyat Derince Evden Eve Nakliyat Akyazı Evden Eve Nakliyat Ankara Eşya Depolama Ankara Evden Eve Nakliyat Ankara Pamukova Nakliyat Kirklareli Evden Eve Nakliyat Darıca Evden Eve Nakliyat Kartepe Evden Eve Nakliyat Körfez Evden Eve Nakliyat Silivri Evden Eve Nakliyat Babaeski Evden Eve Nakliyat Ankara Asansör Kiralama Ankara Asansörlü Nakliyat Can Nakliyat Ankara Erzurum Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyeciler Sitesi Evden Eve Nakliyat En İyi Evden Eve Nakliyat Karapürçek Nakliyat Ankara Nakliyat Esenyurt Evden Eve Nakliyat