Can Nakliyat Yenimahalle Şube Açtı

Can Nakliyat Yenimahalle Şube Açtı

 

Ankara genelinde taşımacılık hizmetleri denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olmayı başarmamız 10 yıldan daha fazla zamanımızı aldı. Elde ettiğimiz bu başarıyı elimizde tutabilmek, hatta daha da yukarılara taşıyabilmek adına da Ankara’nın birçok yerinde hizmet noktaları oluşturmaktayız. Bu sebepten hizmet vermekte olduğumuz pek çok noktaya ilaveten Can Nakliyat Yenimahalle Şube açtı ve buradan da dilediğiniz hizmetleri siz değerli müşterilerine sunuyor olacak. Tüm şube ve noktalarımızda sunmakta olduğumuz bütün hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz. Peki hizmetlerimiz neleri kapsıyor kısaca bahsedelim.

Can Nakliyat Yenimahalle Şube Açtı

Can Nakliyat Yenimahalle Şube Açtı

Ücretsiz Ekspertiz ve Sigorta Sözleşmesi

Can Nakliyat olarak sunduğumuz tüm hizmetlere ücretiz ekspertiz de dahildir. Öncesinde konusunda uzman olan personelimiz sizi adresinizde ziyaret eder ve eşyalarınızın genel durumu, ortalama maddi değeri ve ne kadar hacme sahip olacağı tespit edilir. Eşyalarınıza sözleşmeli bir şekilde sigortalama hizmeti de firmamızca sunulur.

Profesyonel Paketleme

Taşınma sürecini uzman ekibimiz tarafından eşyalarınızın profesyonel bir şekilde paketlenmesi ile başlar. Bu süreç aslında taşınma sürecinin en önemli evrelerinden biridir. Bu süreçte uzman personelimiz, eşyalarınızın en güvenli halde taşınmasının temellerini atar.

Demontaj ve Montaj

Paketleme işlemlerinin yanı sıra sökülmesi gereken eşya ve mobilyalarınızın demontajı yapılır ve bu eşyalar da itina ile paketlenerek diğer eşyalarınız gibi bu eşyalarınızın da en güvenli şekilde taşınacağı ortam oluşturulur.

Son Teknoloji Araçlar ve Asansörlü Sistem

Taşınma sürecinde sadece profesyonel ekip ve titiz bir paketleme hizmeti sunmak elbette ki yeterli olmayacaktır. Bununla birlikte gerek taşıma işleminin yapılacağı araç gerekse eşyaların mekandan çıkarılıp araca indirileceği asansör sistemlerinin yeni nesil ve son teknoloji olmaları da oldukça mühim bir hizmeti teşkil etmektedir.

Uzman Personel ile Güvenli Hizmet

Taşınma sürecinizin en başından en sonuna kadar tüm evrelerde size en büyük desteği ise uzman personelimiz sunuyor olacak. Esasında oldukça yorucu ve stresli bir süreç olan taşınma serüveninizde, uzman personelimiz üzerinizden bütün yükü alacak ve gerek eşyalarınız gerekse ruh haliniz hiç yıpranmadan sizi yeni mekanınıza taşıyacak. Eşyalarınız hiçbir zarar görmemiş ve tamamen kullanımınıza hazır bir şekilde tarafınıza teslim edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Keşan Evden Eve Nakliyat Hendek Evden Eve Nakliyat Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat Hatay Evden Eve Nakliyat Karasu Evden Eve Nakliyat Erzincan Evden Eve Nakliyat Sapanca Evden Eve Nakliyat Kaynarca Evden Eve Nakliyat Kaynaşlı Evden Eve Nakliyat Serdivan Evden Eve Nakliyat Uzunköprü Evden Eve Nakliyat Derince Evden Eve Nakliyat Akyazı Evden Eve Nakliyat Ankara Eşya Depolama Ankara Evden Eve Nakliyat Ankara Pamukova Nakliyat Kirklareli Evden Eve Nakliyat Darıca Evden Eve Nakliyat Kartepe Evden Eve Nakliyat Körfez Evden Eve Nakliyat Silivri Evden Eve Nakliyat Babaeski Evden Eve Nakliyat Ankara Asansör Kiralama Ankara Asansörlü Nakliyat Can Nakliyat Ankara Erzurum Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyeciler Sitesi Evden Eve Nakliyat En İyi Evden Eve Nakliyat Karapürçek Nakliyat Ankara Nakliyat Esenyurt Evden Eve Nakliyat