Karapürçek Nakliyat

Karapürçek Nakliyat Ankara’nın dört bir tarafına tüm hizmetlerinin ulaştırmış olan Can Nakliyat firmamız ile, şehrin hemen hemen her bölgesinde sektörün 1 numaralı firması durumuna geldik. Karapürçek nakliyat hizmetleri değerlendirildiğinde ise burada da kısa sürede elde ettiğimiz başarılar ile adımızdan sıkça bahsettirir olduğumuzu bilmenizi isteriz. Evden eve taşımacılık, iş yeri taşımacılığı, kurumsal işletme taşımacılığı, mağaza taşımacılığı, şehirler arası taşımacılık, parsiyel taşımacılık, son teknoloji asansörlü sistemler ve yeni nesil araç filosu ayrıcalıkları dahil, bu denli geniş çaplı ve 15 yıldan bu yana, taşımacılık adına her alanda en iyi sonuçları almayı başarabilen nadir firmalardan biriyiz. Farklı firmalarda çok nadir rastlayacağınız ayrıcalıklı hizmetlerimizden olan depolama ve parsiyel nakliyecilik hizmetlerimiz hakkında da sizleri kısaca bilgilendirmek isteriz.

karapurcek-nakliyat

karapurcek-nakliyat

Depolama Hizmetlerimiz

Malumunuz hizmetlerimiz çerçevesinde ev, iş yeri veya depo gibi çeşitliliklerin tamamına etkili çözümler sunmaktayız. Depolama hizmetlerimiz de bu konuda sizlere hayli avantaj sağlayan bir hizmet. Evinizi taşıyacaksınız ve eşyalarınızı gittiğiniz yere götürmeyeceksiniz diyelim. Bir süreliğine eşyalarınızı muhafaza etmek istediğiniz bir yer arıyorsunuz. Çözüm Can Nakliyat depolama hizmetlerinde. İşyeriniz için de aynı avantajlarınız geçerli. Hatta depo işletmesi yürütüyorsanız bile, dilerseniz deponuzu bizim depolarımıza taşıyarak faaliyetlerinizi burada devam ettirebiliyorsunuz. Sizlere piyasadan daha uygun depolama hizmetleri sunacağımızdan eminiz. İster eşyalarınızı bir süreliğine muhafaza etmek isterseniz depo işletmeciliğinizi yürütmek için bu ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Parsiyel Taşımacılık

Aslında parsiyel taşımacılık kavramı parça eşya taşımacılığı olarak da ifade edilebilir ve bu hizmet bir nevi kargo şirketlerinin yürüttüğü hizmete benzer. Can nakliyat olarak bizler de parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi değerli müşterilerimize seçenekler arasında yer verdik. Parsiyel yani parça eşya taşımacılığının, kargo şirketlerinin hizmetlerine benzediğini söylemiştik fakat elbette bazı farklılıklar bulunuyor. Mesela kargo firmaları sizin gönderinizi kesinlikle paketlemiyorlar. Oysa biz adresinize kadar gelip bizzat gözünüzün önünde gönderinizi veya eşyanızı profesyonel bir şekilde paketliyoruz. Kargo şirketlerinde bazı personeller işlerini yeterince dikkatli bir şekilde icra etmiyor. Hatta doğrudan veya dolaylı bir şekilde tanık olmuşsunuzdur. Bazı paketleri fırlatarak yerleştiren kargo görevlileri dahi görmeniz mümkün. Oysa bizde her personelimiz nakliye hizmetlerinin tamamı ile ilgili olarak hem tek tek eğitimden geçiyor hem de yıllarca birlikte çalışmakta olduğumuz için hayli tecrübeli ve dikkatli oluyorlar. Yani özetlemek gerekirse, parsiyel taşımacılık hizmetimiz kargo şirketlerinin hizmetlerinden hem daha güvenli hem de daha uygun diyebiliriz.

ADRESİMİZ: Karapürçek Mahallesi, 406. Cadde 28-3 / Posta Kodu 06165 Altındağ/Ankara

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Keşan Evden Eve Nakliyat Hendek Evden Eve Nakliyat Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat Hatay Evden Eve Nakliyat Karasu Evden Eve Nakliyat Erzincan Evden Eve Nakliyat Sapanca Evden Eve Nakliyat Kaynarca Evden Eve Nakliyat Kaynaşlı Evden Eve Nakliyat Serdivan Evden Eve Nakliyat Uzunköprü Evden Eve Nakliyat Derince Evden Eve Nakliyat Akyazı Evden Eve Nakliyat Ankara Eşya Depolama Ankara Evden Eve Nakliyat Ankara Pamukova Nakliyat Kirklareli Evden Eve Nakliyat Darıca Evden Eve Nakliyat Kartepe Evden Eve Nakliyat Körfez Evden Eve Nakliyat Silivri Evden Eve Nakliyat Babaeski Evden Eve Nakliyat Ankara Asansör Kiralama Ankara Asansörlü Nakliyat Can Nakliyat Ankara Erzurum Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyeciler Sitesi Evden Eve Nakliyat En İyi Evden Eve Nakliyat Karapürçek Nakliyat Ankara Nakliyat Esenyurt Evden Eve Nakliyat