Keçiören Asansörlü Taşımacılık

Keçiören Asansörlü Taşımacılık

 

15 yıldan fazla süredir tüm Ankara ve tüm Türkiye’de verdiğimiz hizmetleri her geçen gün daha da yukarılara taşıyarak siz değerli müşterilerimizin harika bir taşınma süreci deneyimlemenizi hedefliyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha etkili ve daha hızlı çözümler üretmek için Keçiören asansörlü taşımacılık şubemizi de devreye aldık ve şubemizin tıpkı bağımsız bir firma gibi yükselmekte olduğunu da belirtmek isteriz. Yıllardır verdiğimiz asansörlü hizmetlerimizi de yeni teknolojileri yakından takip ederek sürdürmeye devam ediyoruz. Peki pek çok platformda sürekli konusu geçmekte olan asansörlü taşımacılığın avantajları neler? Dezavantajları var mı? Gelin birlikte bu soruları cevaplayalım.

kecioren-asansorlu-tasimacilik

kecioren-asansorlu-tasimacilik

Asansörlü Sistemlerin Avantajları

Asansörlü nakliyat devreye girdiğinde taşınması yapılacak mekanın kaçıncı katta olduğunun bir önemi kalmaz. Günümüzde 25 kata kadar yükselebilen asansör sistemleri mevcut ve bir çok firmada en az 15 kata kadar yükselen asansörler bulunmakta. Apartman boşluklarının dar olması gibi sorunlar ile yıpranmanıza gerek kalmadığı gibi bina sakinlerine de herhangi bir rahatsızlık yaşatılmaz. Aynı zamanda geleneksel yöntemlerle eşya taşıyan personelin daha çabuk yorulduğu ve taşınma sürecinin ortalarına gelindiğinde personelin dikkatinin dağıldığı gözlemlenmekte. Yani asansörlü sistemler ile taşındığınız hizmetlerde eşyalarınız daha da güvenli bir şekilde nakledilir. Günümüzde eskiye nazaran asansör sistemi ile ilgili herhangi bir kıtlık yaşanmadığı için daha az personel ile taşımacılık hizmeti sunan firmalar, geleneksel hizmetlere nazaran daha uygun bütçelerle çözüme kavuşabiliyor.

 

Asansörlü Nakliyatın Dezavantajları

Bu teknolojide tek dezavantaj vinçin veya asansör halatının zarar görme ihtimalidir. Zira araçlarına son derece özen gösteren bir firma ile çalışıyorsanız kesinlikle bu tür bir sorun yaşamayacağınızı temin ederiz. Fakat araçlarının gerekli bakımlarını yaptırmayan, taşınma öncesinde halat ve vinçi özellikle kontrolünü ve güvenlik tertibatını yapmayan firmalar da muhakkak bulunuyor. Bu tür bir firma ile asansörlü taşımacılık hizmeti konusunda el sıkıştıysanız, taşınma esnasında eşyalarınızın son derece risk altında olduğunu bilmenizde fayda var. Önlemi alınmamış veya bakımı yapılmamış araçlarda halat kopması gibi sorunlar yaşandığında o an asansör üzerinde bulunan eşyalarınız tamamıyla hasar görebileceği gibi, bu tür bir aksiliğin can kaybı veya yaralanma gibi çok ağır sonuçlar vermesi de ihtimaller dahilinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Keşan Evden Eve Nakliyat Hendek Evden Eve Nakliyat Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat Hatay Evden Eve Nakliyat Karasu Evden Eve Nakliyat Erzincan Evden Eve Nakliyat Sapanca Evden Eve Nakliyat Kaynarca Evden Eve Nakliyat Kaynaşlı Evden Eve Nakliyat Serdivan Evden Eve Nakliyat Uzunköprü Evden Eve Nakliyat Derince Evden Eve Nakliyat Akyazı Evden Eve Nakliyat Ankara Eşya Depolama Ankara Evden Eve Nakliyat Ankara Pamukova Nakliyat Kirklareli Evden Eve Nakliyat Darıca Evden Eve Nakliyat Kartepe Evden Eve Nakliyat Körfez Evden Eve Nakliyat Silivri Evden Eve Nakliyat Babaeski Evden Eve Nakliyat Ankara Asansör Kiralama Ankara Asansörlü Nakliyat Can Nakliyat Ankara Erzurum Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyeciler Sitesi Evden Eve Nakliyat En İyi Evden Eve Nakliyat Karapürçek Nakliyat Ankara Nakliyat Esenyurt Evden Eve Nakliyat