Yenikent Nakliyat

Yenikent Nakliyat

Ankara ve çevresinde şehirler arası nakliyat denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri Can Nakliyat oluyor. Firmamız 15 yılı aşkın süredir gerek Ankara gerekse çevre iller ve Türkiye’nin hemen her yerine taşımacılık hizmetleri veriyor. Ankara içerisinde Eryaman, Etimesgut ve Sincan ve sayamadığımız daha nice yerde olduğu gibi pek çok yerde olduğu gibi Yenikent nakliyat hizmetleri konusunda da parmakla gösterilen firmalardan biri olmayı başardığımızı belirtmek istiyoruz. Can Nakliyat olarak firmamız siz müşterilerimize verilmesi gereken değeri en iyi şekilde veriyoruz ve sizlere sunduğumuz hizmetlerde de bu değeri layığıyla yansıtıyoruz. Gerek taşınma sürecine girmeden evvel, gerekse yeni adresinizi her şeyi hazır halde sizlere teslim ederken bu durum değişmiyor. Hatta ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmanıza rağmen bizimle çalışmasanız dahi sonuç yine aynı. Can Nakliyat olarak, değer verenin değer göreceğinden adımız kadar eminiz. Bu yüzden işimizi icra ederken hayli özverili, müşterilerimize karşı güler yüzlü, uzman personelimiz ile hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde tüm taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. İşimizi sonlandırdığımızda ise arkamızda bir müşteri değil ailemizden birilerini bırakıyoruz.

yenikent-nakliyat

yenikent-nakliyat

Sözleşmeli Hizmet Güvencesi

Can Nakliyat olarak sunduğumuz tüm hizmetleri sözleşme ile resmiyete kavuşturur ve işimizi bu sözleşme çerçevesinde yürütürüz. Sözleşmemizi hazırlamamızdaki asıl amacımız ise müşterilerimizin haklarını koruma altına almaktır. Bu sözleşme içerisinde öncelikle sizlere sunulacak hizmetin hangi tarihte ve hangi saatte sunulmaya başlanacağı, ortalama olarak hangi saatlerde nihayete erdirileceği, ne tür bir araç ve ne şekilde bir taşımacılık hizmeti ile ihtiyaçlarınıza çözümler getirileceği, eşyalarınızın hacim durumu ve ortalama maddi değerleri belirtiliyor olacak. Bütün bunlar sizlere en verimli hizmeti sunabilmemiz için yetkin personelimiz tarafından çıkarlarınızı koruyacak şekilde en ince ayrıntısına kadar hesap edilerek düzenlenecek. Öyle ki; Sözleşme içerisinde eşyalarınızın maddi değerlerinin de yer bulacağını söylemiştik. Bunun nedeni de eşyalarınıza sigortalama yapacak olmamız. Taşımacılık hizmetimiz sırasında eşyalarınızın başına gelebilecek en ufak bir hasarı dahi Can Nakliyat olarak biz karşılayacağız ve bu konuyu da aynı sözleşme ile resmiyete kavuşturarak siz değerli müşterilerimizi ekstra bir güvenlik ile donatmış olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Keşan Evden Eve Nakliyat Hendek Evden Eve Nakliyat Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat Hatay Evden Eve Nakliyat Karasu Evden Eve Nakliyat Erzincan Evden Eve Nakliyat Sapanca Evden Eve Nakliyat Kaynarca Evden Eve Nakliyat Kaynaşlı Evden Eve Nakliyat Serdivan Evden Eve Nakliyat Uzunköprü Evden Eve Nakliyat Derince Evden Eve Nakliyat Akyazı Evden Eve Nakliyat Ankara Eşya Depolama Ankara Evden Eve Nakliyat Ankara Pamukova Nakliyat Kirklareli Evden Eve Nakliyat Darıca Evden Eve Nakliyat Kartepe Evden Eve Nakliyat Körfez Evden Eve Nakliyat Silivri Evden Eve Nakliyat Babaeski Evden Eve Nakliyat Ankara Asansör Kiralama Ankara Asansörlü Nakliyat Can Nakliyat Ankara Erzurum Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyeciler Sitesi Evden Eve Nakliyat En İyi Evden Eve Nakliyat Karapürçek Nakliyat Ankara Nakliyat Esenyurt Evden Eve Nakliyat